Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Губернатор Кіровоградщини визнав, що особисто зацікавлений у відновленні аеропортуГубернатор Кіровоградщини визнав, що особисто зацікавлений у відновленні аеропорту

Прес-служба ОДА

Скориставшись тим, що голова облдержадміністрації завжди демонстрував свою відкритість, публічність, редактор Компаніївського районного видання "Степовий край" Тетяна Дзеркаль вирішила поцікавилася у нього, чи переїхала його сім’я на Кіровоградщину.

Сергій Ларін чесно зізнався, що, отримавши пропозицію очолити Кіровоградську область, він погодився на неї не одразу, адже знав, що доведеться працювати на відстані від родини, і віддівати майже увесь свій час вирішенню питань життя області.

За словами керівника області, його сім’я знаходиться в Києві і не у змозі переїхати до Кіровограда, бо донька й син – студенти, навчаються в столичному виші на третьому та четвертому курсах. Зрозуміло, що потрібно, щоб ними хтось опікувався, і саме цю місію виконує дружина. А бачиться з родиною Сергій Ларін лише один раз на два тижні, у вихідні.

- Чому ж я і б’юся, щоб у Кіровограді був аеропорт, - усміхнено наголосив Сергій Ларін, - буде один рейс на Київ, я й полечу. 40 хвилин – і у Києві, а потім назад, у Кіровоград.

Фото — УЦ

Теги новости:
Сергей Ларин
транспорт
авиация
аэропорт
аэропорт в Кировограде

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS