Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Суттєвих порушень під час виборів на Кіровоградщині не зафіксованоСуттєвих порушень під час виборів на Кіровоградщині не зафіксовано

Кіровоград.proUA.com

Місцеві вибори на Кіровоградщині відбулися прозоро та конструктивно.

Таку думку спостерігачів від міжнародної організації «За справедливі вибори» Юрія Приданцева та Арміла Ебралідзе було озвучено у рамках проведення інформаційного центру «Чесні вибори» у Кіровограді.

«Ми ніде не почули по порушення, які могли б вплинути на результат виборів», – повідомив Юрій Приданцев.

За його словами, деякі порушення, звісно, були, проте у цілому вибори пройшли прозоро та конструктивно.

Водночас, на думку керівника Кіровоградської міської організації Партії регіонів Юрія Тітова, одним із найгрубіших порушень під час місцевих виборів в області став факт виявлення відеокамери на одній із дільниць, що є перепоною до законного волевиявлення громадян. Проте, за прогнозами Тітова, попереду ще підрахунок голосів та в результаті усе пройде нормально.

Читайте також:

Теги новости:
выборы
выборы в Кировограде
Юрий Титов
фальсификация на выборах

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS