Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Цього року на Кіровоградщині пенсіонерами стали 13 тисяч осібЦього року на Кіровоградщині пенсіонерами стали 13 тисяч осіб

Кіровоград.proUA.com

13 тисячам жителям Кіровоградської області призначено пенсію протягом цього року.

Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив перший заступник начальника головного управління пенсійного фонду в області Юрій Шарпінський.

За його інформацією, індивідуальні перерахунки проведено майже для трьох тисяч жителів Кіровоградщини.

Станом на 22 листопада профінансовано 320 мільйонів гривень для виплати пенсій, що становить 94,3% від потреби. Сьогодні-завтра вийдуть на 100%.

Як зауважив Юрій Шарпінський, в головному управлінні пенсійного фонду в області вже готуються здійснювати виплати пенсій за грудень.

1 мільярд 540 мільйонів гривень – це та сума, що забезпечила виплату пенсій в області, за словами Юрія Шарпінського, власними коштами. У відсотковому співвідношенні ця цифра прирівнюється до 50,2%. Розрахунково для забезпечення виплати пенсій власними коштами середня заробітна плата в області повинна становити 2900 гривень.

Сьогодні співвідношення середньої пенсії до середньої зарплати становить 59%, зауважив Юрій Шарпінський.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
выплата пенсий
пенсионеры
пенсионный фонд
пенсия
уровень доходов населения
уровень жизни
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS