Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

32-річного кіровоградця засудили до довічного ув’язнення32-річного кіровоградця засудили до довічного ув’язнення

Кіровоград.proUA.com

Довічне позбавлення волі призначила судова палата з кримінальних справ апеляційного суду області 32-річному кіровоградцю за вбивство двох осіб.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

За словами прокурора відділу з підтримання державного обвинувачення у судах прокуратури області Ірини Фомічової, трагедія розігралася у ніч з 9 на 10 травня 2009 року. У квартирі по вулиці Фісановича у Кіровограді було застілля. За столом, окрім господаря, сиділо троє гостей. Опівночі між двома з них спалахнула сварка. 32-річний Сергій К. схопив сокиру та п’ять разів ударив її обухом по голові опонента, спричинивши смертельне поранення.

Господар, який став свідком вбивства, став дорікати Сергію К. у вчиненому. І тоді зловмисник, щоб приховати злочин, вирішив убити господаря, ударивши лезом сокири по його голові. Коли вдруге замахнувся, зупинила своїм криком матір Сергія К., яка була четвертим учасником застілля.

Після вчинення цих двох убивств Сергій К. тривалий час ухилявся від слідства та вчинив новий злочин проти життя особи.

У ніч з 23 на 24 червня 2009 року, перебуваючи у квартирі своєї знайомої у селищі Пантаївка Олександрійського району, під час сварки став душити господиню поясом від халата. А потім, бажаючи завдати жінці особливих страждань, за допомогою дерев’яних паличок та олівців спричинив 41 тілесне ушкодження шиї та грудей, протикаючи їх цими предметами та, на щастя, жінка вижила.

32-річний чоловік уже мав п’ять судимостей – за крадіжки, за скоєння яких у місцях позбавлення волі відсидів повні терміни.

Теги новости:
криминал
убийство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS