Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський губернатор готовий зустрітися з усіма своїми не-прибічникамиКіровоградський губернатор готовий зустрітися з усіма своїми не-прибічниками

Кіровоград.proUA.com

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Мовчан (на фото) наступного тижня готовий прийняти всіх, хто не згоден з його політикою стосовно соціально-економічного розвитку регіону.

Про це він заявив на колегії ОДА сьогодні, 25 лютого.

«Я свої ідеї висловив давно, але відповіді я не почув… Є корпоративний егоїзм, і що прикро — найбільше серед малого бізнесу, зокрема фермерів-одноосібників. Коли спілкуєшся в районах з ними, вони скаржаться на чимало проблем. Але ж, кажу я їм, вас немає в обліку, невідомо, що ви виробляєте… Також існує корпоративний егоїзм в органах виконавчої влади та самоврядування — честь мундира перш за все. Всі мої ідеї для того, щоб збільшити інвестиції в область, вивести з тіні значну частину виробництва, домовитися з великими компаніями про реєстрацію їхніх філій в нас», — сказав Володимир Мовчан

Він також звернувся до присутніх журналістів з тим, щоб вони через свої ЗМІ поширили інформацію про те, що голова ОДА готовий прийняти всіх незгодних з його політикою протягом наступного тижня в робочий час.

Нагадаємо, голова Кіровоградської облдержадміністрації головними напрямками діяльності адміністрації щодо розвитку економіки Кіровоградщини та збільшення її внутрішнього валового продукту вважає введення до облікового кола всіх підприємств, що працюють на території області, реєстрація їх суб’єктами господарювання в регіоні. А також виведення з тіні значної частки підприємств АПК, передачу в комунальну власність цілісних майнових комплексів КГЗКОР та ДХК «Олександріявугілля», внутрішню виробничу кооперацію.

Теги новости:
губернатор
Владимир Мовчан
экономика
предпринимательство
малый бизнес
фермерские хозяйства

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS