Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський сквер незаконно передано під будівництво супермаркетаКіровоградський сквер незаконно передано під будівництво супермаркета

Кіровоград.proUA.com

Прокуратура Кіровоградщини встановила ряд порушень вимог чинного законодавства під час прийняття Кіровоградською міською радою рішення щодо передачі ділянки землі у сквері Слави під забудову.

Про це повідомила прес-служба прокуратури у Кіровоградській області.

Прокурорською перевіркою законності зазначеного рішення встановлено, що при його прийнятті Кіровоградською міською радою допущено низку порушень вимог чинного законодавства.

Зокрема, затверджений проект землеустрою попередньо не погоджено з п’ятьма органами державного контролю, відведена земельна ділянка є частиною території пам’ятки монументального мистецтва місцевого значення «Пам’ятник героям громадянської та Великої Вітчизняної війни», а також органом місцевого самоврядування не взято до уваги, що на цій ділянці ростуть багаторічні зелені насадження, які в разі будівництва підпадають під знищення.

У зв’язку з цим Кіровоградським міжрайонним природоохоронним прокурором подано до господарського суду позовну заяву до Кіровоградської міської ради та ТОВ „АТБ-Торгстрой” про визнання недійсним та скасування вищевказаного рішення міськради. Провадження в господарській справі триває.

Нагадаємо, Рішенням Кіровоградської міської ради від 22.07.04 затверджено проект землеустрою та передано в оренду ТОВ „АТБ-Торгстрой” земельну ділянку на перехресті вулиці Героїв Сталінграда та проспекту Правди в обласному центрі (територія скверу Слави) строком на 10 років для будівництва торгівельного комплексу.

17 грудня 2009 року депутатам Кіровоградської міської ради не вистачило голосів для скасування рішення міськради про надання земельної ділянки у Сквері Слави під будівництво супермаркету.


Читайте також:

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
криминал
строительство
незаконная застройка
прокуратура
супермаркеты в Кировограде
АТБ
зеленые зоны

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS