Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді виборців відмовляються вносити у спискиУ Кіровограді виборців відмовляються вносити у списки

Кіровоград.proUA.com

Факт перешкоджання у реалізації виборчого права громадян активістами БЮТ було зафіксовано на 62-й дільниці у Кіровограді, де представник цієї політичної сили очолює комісію, сьогодні, 7 лютого.

Про це йдеться на офіційному сайті Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Громадянам, які звернулися в день голосування з проханням внести їх у списки виборців (при цьому у людей є паспорт та дані про прописку в Кіровограді), відмовляють і направляють їх до суду.

Люди, які добиралися до виборчої дільниці всупереч складних погодних умов, обурені діями комісії: «Нас ганяють від однієї інстанції до іншої, замість того, щоб діяти згідно із законом, – кажуть вони. – Треба володіти незвичайним здоров’ям і терпінням, щоб витримати всі ці пригоди».

Теги новости:
выборы
выборы Президента
фальсификация на выборах
БЮТ
Партия регионов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS