Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:



Новости Кировограда

Кіровоградські «регіонали» агітують і роздають гроші в атобусахКіровоградські «регіонали» агітують і роздають гроші в атобусах

Кіровоград.proUA.com

У селищі Новому (Кіровоград, ОВК №100) представники Партії регіонів організували безоплатне підвезення виборців до дільниць, що є порушенням закону.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника керівника виборчого обласного штабу кандидата в президенти Тимошенко Олена Армаш сьогодні, 7 лютого.

Вона зазначила, що під час цього в автобусах агітують і роздають гроші.

«Наші юристи зараз працюють там, перевіряють, тож згодом ці факти будуть задокументовані», — сказала Олена Армаш.

Окрім цього, заступник начальника керівника обласного штабу повідомила, що, за інформацією штабу, є інформація про те, що біля ДВК№18 в Кіровограді знаходиться автомобіль «Волга» із символікою ПР. Також в обласному центрі на ДВК №20 представники регіоналів тиснуть на її членів з тим, щоб включали людей до списків.

«Наш представник у Знам’янці повідомила, що в напрямку міста рухаються 6 автобусів із молодими людьми. Ми повідомили про це МВС та СБУ, вони зараз перевіряють цей факт», — додала Олена Армаш.

Вона також повідомила, що до штабу надійшла інформація про те, що в селі Миколаївці Добровеличківського району люди масово голосують без відповідних документів.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
выборы
выборы Президента
фальсификация на выборах
Партия регионов
поселок Новый
Добровеличковский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS