Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді виявлено завищення цін на харчові продуктиУ Кіровограді виявлено завищення цін на харчові продукти

Прес-служба ОДА

Держінспекція з контролю за цінами в Кіровоградській області за тиждень виявила у Кіровограді трьох порушників, які завищували ціни на рослинну олію та вершкове масло

За період з 03 по 10 березня 2010 року державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області спільно з представниками управління міністерства внутрішніх справ в області, головного управління агропромислового розвитку та головного управління економіки облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в області, проведено 5 перевірок додержання державної дисципліни цін під час реалізації суб’єктами господарювання продовольчих товарів. В 3 випадках виявлені порушення (60%). За результатами перевірок застосовані економічні санкції на загальну суму 0,1 тис.грн. Надіслані приписи про усунення порушень.

При перевірці магазину «Гурман» приватного підприємця Перетятка О.Г. (м. Кіровоград) встановлено, що реалізація олії торгової марки «Стожар» здійснювалась за ціною 14,10 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 25% (завищення складає 1,14 грн. за пляшку). Олія торгової марки «Чумак» реалізовувалась за ціною 14,30 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 26% (завищення складає 1,21 грн. за пляшку), що суперечить вимогам розпорядження голови облдержадміністрації від 18 червня 2008 року №520–р, яким передбачено граничний рівень торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни виробника в розмірі 15%.

Під час перевірки магазину «Даіра» приватного підприємця Шамрай Д.М. (м. Кіровоград) виявлено реалізацію олії торгової марки «Стожар» за ціною 14,00 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 24,2% (завищення складає 1,03 грн. за пляшку). Масло вершкове торгової марки «Наш молочник» реалізовувалось за ціною 13,00 грн. за 0,2 кілограма, з рівнем торговельної надбавки до фактичної відпускної ціни виробника 27,9% (завищення складає 1,32 грн. за одиницю вагою 0,2 кг), що суперечить вимогам розпорядження голови облдержадміністрації від 18 червня 2008 року №520–р, яким передбачено граничний рівень торгівельної надбавки до оптово–відпускної ціни виробника в розмірі 15%.

Перевіркою магазину «Щедра осінь» приватного підприємця Погрібняк А.О. (м. Кіровоград) виявлено, що реалізація олії соняшникової нерафінованої та рафінованої, торгової марки «Славія», здійснювалась за цінами 10,50 грн. і 10,63 грн. за 1 літр. При цьому застосовувались торговельні надбавки відповідно 16,7% та 16,9% до ціни виробника, з перевищенням граничного рівня 15%.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
цены на продукты
продукты питания
масло

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS