Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді зросла кількість безробітнихУ Кіровограді зросла кількість безробітних

Кіровоград.proUA.com

18,5 тис. незайнятих громадян, які шукали роботу, перебувало на обліку державної служби зайнятості в Кіровоградської області на 1 березня 2010 року за даними цієї установи.

Про це повідомили в головному управлінні статистики в області.

І з них зазначеної категорії майже половину становили жінки, понад третину – молодь у віці до 35 років.

Кількість вільних робочих місць і вакантних посад на 1 березня становила 646 одиниць, що на 5,2% більше ніж на 1 лютого. Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце, вакантну посаду в лютому 2010 р. зменшилось з 30 до 29 осіб на кінець місяця.

Кількість зареєстрованих безробітних впродовж лютого 2010 р. збільшилася на 0,8% та на 1 березня 2010 р. становила 18,1 тис. осіб. Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області підвищився на 0,03% і на 1 березня 2010 року становив 3,02% населення працездатного віку. Зростання рівня безробіття спостерігалося в більшості районів області.

За сприяння державної служби зайнятості в лютому працевлаштовано 1,1 тис. осіб, що на 2% більше, ніж у січні.

Із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в лютому 2010 р. на допомогу по безробіттю було витрачено 7844,2 тис.грн. Середньооблікова кількість безробітних, які її отримували впродовж зазначеного місяця, становила 13,2 тис. осіб. Середній розмір допомоги в лютому становив 592,10 грн.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
трудоустройство
поиск работы
центр занятости
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS