Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Президент «Зірки» — про перспективи розвитку клубуПрезидент «Зірки» — про перспективи розвитку клубу

ФК «Зірка»

Перед початком другого кола 19-ої національної першості України президент ФК «Зірка» Микола Леонідович Онул (на фото) поділився своїм баченням розвитку клубу.

- Миколо Леонідовичу, які завдання ви ставите перед командою на друге коло чемпіонату?

- Завдання для команди були визначені ще на старті чемпіонату. Вони не змінилися. «Зірка» має увійти у десятку кращих команд першої ліги. Зміцнити свої позиції та відпрацьовувати майстерність. Відроджена «Зірка» досить швидко пройшла шлях від другої ліги до першої. Ми є дебютантами, тому цей сезон для нас непростий, але завдання триматися в середині турнірної таблиці абсолютно реальне. А головне – щоразу на полі демонструвати красиву гру. Щоб кожен вболівальник, який приходить підтримати «Зірку», отримував задоволення від якісної гри.

- У другому колі в команду прийшло чимало досвідчених та молодих гравців. Чого ви чекаєте від підсилення команди?

- Сьогоднішня «Зірка» - молода команда, яка проходить процес становлення. Зрозуміло, що клуб зацікавлений у виконавцях, які б могли якісно покращити гру. Я сподіваюся, що команда буде радувати нас гарною грою, збирати чимало вболівальників. Хочеться і надалі тримати реноме команди, на яку ходить дивитися найбільше глядачів. Зі свого боку клуб створив для гравців всі необхідні умови і для тренувань, і для відпочинку. Не потрібно навіть виходити за межі комплексу «Зірка»: основна база для тренувань тут, і живуть футболісти у новозбудованому готелі «Зірка».

- Які зміни відбулись в інформаційній роботі клубу?

- Враховуючи численні побажання, ми активізували роботу офіційного сайту. Окрім оглядів матчів тут можна буде дізнатися про всі цікаві новини клубного життя. У найближчі плани входить модернізація сайту. А для тих, хто не має можливості користуватись Інтернетом, до кожного домашнього матчу буде готуватися розширена програма з висвітленням останніх новин клубу, ліги, українського та світового футболу. Кожен вболівальник «Зірки» перед домашньою грою зможе безкоштовно отримати всю свіжу інформацію, як то кажуть, «з перших рук».

- І наостанок, Миколо Леонідовичу, що ви хотіли б побажати вболівальникам «Зірки»?

- Хочу побажати отримувати задоволення від яскравої гри. Вірити в свою команду! Адже саме ваша віра та відданість допомагає «Зірці» сяяти на небосхилі українського футболу!

За матеріалами програми «Зірка» від 19.03.2010

Теги новости:
спорт
футбол
Николай Онул
Зирка
интервью

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS