Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді з'явиться автостанція №3У Кіровограді з'явиться автостанція №3

Кіровоград.proUA.com

Автостанцію №3 планують збудувати в мікрорайоні Балашівка міста Кіровограда.

Про це повідомив голова обласної організації голова обласної організації інвалідів Сергій Подорожний.

За його словами, вже створено проект вокзалу за кошти благодійників, підготовлено документи до розгляду виділення земельної ділянки на сесії Кіровоградської міської ради.

Окрім цього, Сергій Подорожний зауважив, що створення нового вокзалу вирішить відразу три нагальні соціальні і транспортні проблеми Кіровограда і Кіровоградського району. А саме: люди з обмеженими можливостями зможуть добиратися до районного центру, оскільки автобуси міжміського сполучення будуть пристосовані до їхніх проблем пересування (в мікрорайоні Балашівка знаходиться адміністративний центр Кіровоградського району); жителям сіл району не потрібно буде робити пересадку на АС №2 для проїзду до райцентру, як це відбувається зараз; головними претендентами на робочі місця на АС №3 стануть саме інваліди.

Він також повідомив, що автовокзал буде збудовано за кошт спонсорів. Введення в експлуатацію планується цього року.

Депутат обласної ради, голова фракції «За справедливість», секретар постійної комісії облради з питань праці й соціального захисту Олександр Гавриленко повідомив, що для вирішення проблемного питання автотранспортного обслуговування мешканців Кіровоградського району зараз готується розпорядження голови Кіровоградської ОДА, що зніме соціальну напругу та сприятиме вирішенню цього питання до ведення в експлуатацію АС №3.

Олександр Гавриленко наголосив на тому, що ця давня проблема виникла через лобіювання міської владою інтересів кількох міських перевізників. Суть її полягає в тому, що міськвиконком прийняв рішення, яким заборонив приміським маршруткам робити зупинки під час руху в місті, окрім автостанції №2. Тож жителі Кіровоградського району, які хочуть добратися до свого райцентру, змушені користуватися маршрутами згаданих міських перевізників, пересідаючи на них на АС №2, яка, як відомо, обслуговує внутрішньообласні рейси. Кілька разів питання щодо дозволу продовження приміських маршрутів до районного центру на Балашівці порушувалося перед міською владою, однак вона дозволу на це так і не дала. Тож і було знайдено вихід — побудову АС №3, яка зменшить витрати жителів району на проїзд до адмінцентру.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
пригородный транспорт
междугородний транспорт
автовокзал
строительство
Сергей Подорожный
инвалиды
транспорт для инвалидов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS