Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Більшість кіровоградських багатодітних родин не можуть похвалитися статкамиБільшість кіровоградських багатодітних родин не можуть похвалитися статками

Кіровоград.proUA.com

Рівень життя 59,2% багатодітних сімей в Кіровоградській області залишається на досить низькому рівні.

Про це повідомляється в інформації з колегії управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації.

У ній також повідомляється, що в області запроваджено єдиний облік багатодітних сімей в області з єдиною карткою обліку та формою звітності, затвердженими Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. За результатами проведеної паспортизації в області нараховується 4930 багатодітних сімей, в яких виховується 16936 дітей.

85,3% багатодітних сімей проживають у сільській місцевості.

Частка сімей з трьома дітьми становить 72%, одна сім’я виховує 10 дітей.

Найбільше багатодітних сімей проживає у Новоукраїнському (404), Олександрійському (355), Добровеличківському (255), Кіровоградському (253), Новоархангельському (222), Бобринецькому (213) районах та місті Олександрії (252).

Із числа багатодітних сімей: 67,6% - повні сім’ї; 0,8% - сім’ї, в яких діти виховуються одним батьком; 27,4% - сім’ї, в яких діти виховуються однією матір’ю.

На обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувають 509 багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах або звернулися по допомогу.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 23 січня 2009 року № 38-р райдержадміністраціям та міськвиконкомам було рекомендовано закріпити за багатодітними родинами, у яких виховуються п’ять і більше дітей віком до 18 років, представників бізнесу, благодійників, меценатів з метою вирішення нагальних проблем цих сімей та підписати тристоронні договори та додатки до них. Райдержадміністраціями, міськвиконкомами була проведена робота щодо укладання тристоронніх договорів з багатодітними сім’ями. Всі 419 багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше неповнолітніх дітей, були обстежені, укладено 204 тристоронні договори, з яких виконано 199.

Належним чином проведена робота по укладанню тристоронніх договорів з багатодітними сім’ями у Гайворонському, Добровеличківському, Долинському, Новоархангельському, Петрівському, Світловодському районах, містах Знам’янці та Світловодську.

Натомість не укладено жодного такого договору протягом року у місті Олександрії, недостатня робота проведена у Вільшанському, Голованівському, Кіровоградському, Онуфріївському, Ульяновському районах.

Теги новости:
статистика
многодетные семьи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS