Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська влада зустрілася з представниками малого та середнього бізнесуКіровоградська влада зустрілася з представниками малого та середнього бізнесу

Вечірня газета

У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася зустріч голови ОДА Володимира Мовчана (на фото) з активом Кіровограда. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчих органів міської ради, керівники місцевих підприємств, представники малого та середнього бізнесу, депутати міської ради.

Як зазначив Володимир Мовчан, такі заходи він провів уже у більшості районів та міст області. Їх мета – визначити нагальні проблеми територій та намітити шляхи їх розв'язання, у першу чергу – в економічному секторі. Учасники зустрічі активно відгукнулися на цю пропозицію. Зокрема, представники малого та середнього бізнесу наголошували на необхідності зменшення податкового тиску, керівники великих промислових підприємств скаржилися на надмірну увагу до них з боку контролюючих органів, які надто часто, на їхню думку, проводять різноманітні перевірки. Йшлося й про перспективи відкриття в Кіровограді міжнародного аеропорту, доцільність відновлення роботи клубу директорів підприємств, шляхи підвищення інвестиційної привабливості міста і таке інше. Заступник міського голови Микола Цуканов висловив думку щодо розробки міською владою та облдержадміністрацією спільного плану розвитку економічного сектора Кіровограда, хід виконання якого постійно б контролювався.

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков звернув увагу голови облдержадміністрації на кілька актуальних проблем, розв'язання яких потребує сьогодні підтримки обласної влади.

– Перша з них – ситуація з використанням бюджетних коштів, – зазначив Володимир Тихонович. – На жаль, навіть за їх наявності казначейство сьогодні відмовляється фінансувати будь-які статті, крім захищених. Як наслідок, у складному становищі опинилися комунальні підприємства, перед працівниками яких виникла заборгованість із заробітної плати, є труднощі з фінансуванням робіт з вивезення снігу, прибирання доріг й таке інше. Також хочу звернутися до обласної влади з проханням продовжити ниніш- нього року фінансування започаткованого торік проекту з будівництва об'їзної дороги, яка пролягатиме від вулиці Волкова до вулиці Полтавської. Її спорудження дозволить розвантажити від транспорту центральну частину міста. Ще один проект – реконструкція системи теплопостачання в селищі Новому. Нагадаю, що в 2008 році ми збудували тут нову міні-котельню, яка зараз опалює близько однієї третини селища. Торік розпочато спорудження другої міні-котельні, яка дозволить повністю відійти від занадто потужної і застарілої технологічно котельні чавуноливарного заводу, завдяки чому витрати на виробництво теплової енергії зменшаться, а якість послуг підвищиться. Крім того, нам потрібна підтримка обласної влади в продовженні фінансування із державного бюджету добудови нового корпусу школи №15.

Ще одна серйозна проблема, яку необхідно розв'язувати спільними зусиллями міської та обласної влади, – це водозабезпечення. Підвищення тарифу на дніпровську воду загнало в тупик кіровоградський водоканал. Тепер нам треба або шукати десять мільйонів гривень у міському бюджеті на покриття різниці в тарифах, або підвищувати вартість послуг для населення. Давайте розглянемо інші варіанти. Ми не бачимо, щоб водовід "Дніпро– Кіровоград" вживав якихось заходів для модернізації свого виробництва, скорочення собівартості послуг. Можливо, варто об’єднати водовід і водоканал – ми спроможні дати раду цьому об’єднаному підприємству, розвивати його, не підвищуючи тарифів для населення.

Загалом, зазначив Володимир Пузаков, як засвідчили результати зустрічі, такі заходи потрібні і корисні, оскільки вони дають змогу представникам різних гілок влади під час живого спілкування знайти спільні шляхи розв’язання тих чи інших проблем, дати поштовх розвитку окремих галузей, сформувати стратегію розвитку економічної політики території.

Олена Колесникович

Теги новости:
экономика
промышленность
бизнес
предпринимательство
привлечение инвестиций
Владимир Мовчан
Владимир Пузаков
коммунальные услуги

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS