Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградці більше не потерпатимуть від повеневих водКіровоградці більше не потерпатимуть від повеневих вод

Вечірня газета

Протягом трьох років у Кіровограді триває бій з повеневими та ґрунтовими водами, які завдавали великих прикрощів мешканцям приватних будинків уздовж Інгулу в низинній частині міста. Що ж за цей час зроблено?

Про це журналісти дізналися під час виїзної наради від міського голови Володимира Пузакова, начальника обласного виробничого управління меліорації і водного господарства Юрія Топузова й начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергія Коваленка. До учасників наради підійшли мешканці провулку Гулака-Артемовського. Вони сказали, що завдяки розчищенню річища Інгулу їхні обійстя нарешті не потерпають від повеней та ґрунтових вод, рівень яких значно знизився. Слід зауважити, що не лише завдяки цьому, а й у результаті заходів, ужитих владою для постійного регулювання цієї весни рівня води в річках Кіровограда та в численних водоймах угору за течією Інгулу й Сугоклеї.

Загалом, програма захисту населення від шкідливої дії води діє з 2004 року. Але лише з 2007-го за активної участі Володимира Пузакова на її реалізацію, окрім цільових коштів з державного бюджету, щороку вдається виділяти значні суми з міської скарбниці (пункт про поступову ліквідацію підтоплень території Кіровограда містився в передвиборчій програмі міського голови).

Нашу головну міську водну артерію нині вже розчищено й розширено від села Первозванівки до вулиці Чернишевського в Кіровограді. Цьогоріч заплановано задіяти розчищувальну техніку більш ніж на кілометровій ділянці в напрямку мосту на вулиці Кропивницького. Як сказав Володимир Пузаков, у подальших планах міської влади – розчищення русла ріки від мосту до теплоелектроцентралі, що на вулиці Енергетиків. Не лишається поза увагою й Сугоклея. У перспективі – розчищення й цієї ріки в межах Кіровограда, а також прийняття загальноміської програми, реалізація якої завадить підтопленням.

Юрій Лісниченко, фото — Р.К.С.

Теги новости:
Ингул
Сугоклея
реки Кировограда
очистка русла реки
паводок
наводнение
экология
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS