Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині одні з найдорожчих в Україні овочі, найдешевші — хліб і цукорНа Кіровоградщині одні з найдорожчих в Україні овочі, найдешевші — хліб і цукор

Кіровоград.proUA.com

Рівень цін в Кіровоградській області порівняно із середньоукраїнськими нижчий на хліб усіх видів, макарони, рис, варену ковбасу, цукор та м`ясо птиці.

Про це на прес-конференції повідомив начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області Ігор Фурманов.

Водночас, зауважив начальник інспекції, вище середньоукраїнських в області є ціни на м`ясо, молочні продукти, овочі та гречану крупу. На сало, олію та борошно вищого ґатунку ціни приблизно такі самі, як в середньому по державі.

Ігор Фурманов зауважив, що за останню декаду ціна на цукор в регіону знизилися із 9,22 грн. за кг до 9,03. А на початку місяця вона становила 9,44.

Він також відзначив, що наразі зменшилися ціни на яйця та молоко, що пояснюється сезонністю їхнього виробництва.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
продукты питания
торговля
цены на продукты
Игорь Фурманов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS