Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

24 квітня у Кіровограді – генеральне прибирання24 квітня у Кіровограді – генеральне прибирання

Кіровоградська міська рада

24 квітня відбудеться генеральне прибирання території Кіровограда. Міський голова Володимир Пузаков видав розпорядження про проведення загальноміського суботника, яким затверджені заходи по поліпшенню благоустрою і санітарного стану міста.

Під час суботника заплановано навести порядок на прибережній зоні Інгулу, від мосту по вулиці Жовтневої революції до мосту по вулиці Київській та від мосту по вулиці Карла Маркса до мосту по вулиці Кірова, привести до належного санітарного стану територію Ковалевського парку та парку імені Пушкіна, розчистити територію Лісопаркової зони, здійснити озеленення вулиць, парків, скверів міста, історико-меморіального комплексу «Фортечні вали».

Окремим пунктом міський голова доручив департаменту ЖКГ та міським КРЕПам і ЖЕКам здійснити благоустрій прибудинкових територій, упорядкувати дитячі майданчики, майданчики для сушіння білизни та збирання сміття.

Відповідно до розпорядження, навести лад на прилеглих і закріплених територіях мають підприємства, установи та організації усіх форм власності та квартальні комітети. Тож 24 квітня у всіх кіровоградців є добра нагода показати свою справжню любов до рідного міста, зробити його красивим і ошатним, найкращим у світі.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
благоустройство
субботник
зеленые зоны
бытовые отходы
парки Кировограда
скверы
Ингул
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS