Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Розклад державної атестації випускників у кіровоградських школахРозклад державної атестації випускників у кіровоградських школах

Кіровоградська міська рада

До закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах лишилося не так уже й багато часу.

Про дні проведення у кіровоградських школах останнього дзвоника, державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання розповіла начальник гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева.

За її словами, навчальний рік з практикою та державною підсумковою атестацією має бути завершеним не пізніше 1 липня. Свята останнього дзвоника в кіровоградських школах проходитимуть з 28 по 31 травня. На ньому випускники одинадцятих класів отримають документи про повну загальну середню освіту.

Державна підсумкова атестація в початковій школі відбудеться у вигляді контрольних робіт з української мови (мова і читання) та математики і проходитиме за наступним розкладом:

1. Для випускників дев’ятих класів - з 1 по 18 червня, з п’яти предметів:

  • українська мова (диктант) – 1 червня;
  • математика (інтегрована контрольна робота з алгебри та геометрії) – 4 червня;
  • географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

2. Для випускників одинадцятих класів - з 1 по 18 червня, з трьох предметів:

  • українська мова - 11 травня;
  • математика або історія України - 14 травня;
  • одного предмета з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів- 18 травня.

Державна підсумкова атестація в письмовій формі розпочнеться о дев’ятій годині, а в усній формі для першої групи – о дев’ятій, для другої – о чотирнадцятій.

На початку червня учні невипускних класів проходитимуть практику. Керівники навчальних закладів можуть вносити корективи до строків організації екскурсій та практики з огляду на місцеві умови, специфіку навчального процесу, профіль навчання та необхідність подолання відставань у вивченні предметів у зв’язку з вимушеним призупиненням занять, спричинених епідемією грипу.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, велике значення матиме середній бал документа про повну загальну середню освіту. Тому Міністерство освіти і науки України зобов’язало керівників загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити визначення середнього бала атестатів випускників за 12-бальною та 200-бальною шкалою і зробити відповідний запис у додатку до атестата праворуч в останньому рядку під назвою предметів, з яких складалася державна підсумкова атестація.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 2-23 червня. Абітурієнти складатимуть тести з української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Теги новости:
образование
школа
выпускник
абитуриент
поступление в вуз
ВНО
государственная аттестация
Валентина Пупышева

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS