Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Реєстрація на ЗНО закінчується післязавтраРеєстрація на ЗНО закінчується післязавтра

Прес-служба ОДА

Реєстрація жителів Кіровоградської області, які бажають взяти участь в зовнішньому незалежному оцінюванні, триватиме до 8 квітня 2010 року. Про це заявила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко під час прес-конференції в облдержадміністрації.

На початку прес-конференції Ельза Лещенко повідомила, що питання проведення ЗНО в Україні нещодавно обговорювалось на нараді, яка відбулася у Міністерстві освіти і науки України під керівництвом першого заступника Міністра освіти і науки України Б.Жебровського. Остаточно не визначені категорії населення України, які матимуть пільги під час вступу до вищих навчальних закладів. Однозначною є позиція керівників Міністерства лише стосовно пільг для переможців всеукраїнських учнівських та наукових олімпіад, а також учнів, які мають золоті та срібні медалі за підсумками навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Особливістю вступної кампанії 2010 року стане врахування не лише результатів зовнішнього незалежного оцінювання, а й навчальних досягнень випускників (середнього балу атестатів) та результатів співбесід абітурієнтів у вищих навчальних закладах України.

Станом на 2 квітня 2010 року для участі у ЗНО вже зареєструвались більше 8,5 тисяч жителів області, які закінчують або вже закінчили навчання у загальноосвітніх закладах. У 2010 році тестування проходитиме у 8 населених пунктах області, де буде утворено 25 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання. Як вже інформували у Міністерстві освіти і науки України, тестування проходитиме мовою, яку обиратимуть його учасники (в залежності від мови викладання). За попередніми даними, населення Кіровоградщини проходитиме оцінювання двома мовами – українською та російською.

Теги новости:
образование
ВНО
тестирование
поступление в вуз
абитуриент
Эльза Лещенко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS