Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Четверокласник з Кіровоградщини демонструє рекорди з віджиманняЧетверокласник з Кіровоградщини демонструє рекорди з віджимання

весь Кіровоград

Село здавна є джерелом сильних, здорових і щирих українців. Черговим свідченням на користь цього твердження став талановитий і ще зовсім юний спортсмен із села Кіровка (Маловисківський район Кіровоградської області).

Дмитрик Гавриленко (на фото) – це хлопчик четвертого класу, невеличкого росту, нічим особливим не примітною статурою, але спорт уже став його основним захопленням. Справа в тому, що за 20 хвилин, не відриваючи від підлоги рук, він може віджатися 510 разів! До слова сказано: про такого ж рівня дитячі здобутки Україна ще не чула, а от Кіровка - чула.

Сподіваємося, що у майбутньому Дмитрика помітять спортивні тренери, кількість віджимань збільшиться до світових рекордів, а хлопчик стане окрасою і гордістю українського спорту.

Інна Тільнова, фото — весь Кіровоград

Теги новости:
спорт
физкультура
рекорды
Маловисковский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS