Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградським підприємцям пропонують анонімно поскаржитися на побориКіровоградським підприємцям пропонують анонімно поскаржитися на побори

Кіровоградська обласна рада

Постійна комісія з питань регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення ініціює опитування суб'єктів підприємницької діяльності для виявлення обсягу адміністративних виплат, що здійснюються при відкритті, веденні чи завершенні господарської діяльності. Йдеться як про прямі платежі до бюджетів різних рівнів, соціальних фондів, державних та комунальних підприємств, так і про легальні та напівлегальні побори, якими обкладаються підприємці, в тому числі - і платежі до так званих благодійних фондів та членські внески.

З цією метою Комітетом розроблено спеціальний анонімний опитувальний лист, який пропонується заповнити підприємцям Кіровоградської області та направити на електронну адресу Кіровоградської обласної ради oblrada@romb.net.

Мета опитування - виявлення прихованих, неофіційних, завищених та інших платежів (які ускладнюють ведення підприємницької діяльності) задля їх подальшого скасування чи приведення до економічно обґрунтованих виплат.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
предпринимательство
бизнес
малый бизнес
коррупция
Кировоградский облсовет

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS