Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Президент ФК «Зірка» привітав кіровоградців з перемогою і святамиПрезидент ФК «Зірка» привітав кіровоградців з перемогою і святами

весь Кіровоград

19 травня на стадіоні «Зірка» відбувся матч 30-го туру між командами ФК «Зірка» (Кіровоград) та ФСК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Матч напередодні Дня Святої Трійці завершився впевненою перемогою нашої команди з рахунком 3:0.

Користуючись нагодою, президент футбольного клубу «Зірка» Микола Онул (на фото) привітав команду та всіх кіровоградців з цим успіхом та святами, що наближаються.

Микола Онул: «Вітаю всіх прихильників кіровоградського футболу з нашою довгоочікуваною перемогою! Я впевнений, що такі результати надихатимуть футболістів «Зірки» на нові успіхи та укріплятимуть віру вболівальників у «Зірку».

Тим більше приємно, що ми святкуємо перемогу напередодні двох великих християнських свят: дня літнього Миколая та Дня Святої Трійці!

Щиро та сердечно вітаю всіх кіровоградців з цими святами та бажаю вам сімейної злагоди, щастя та душевної рівноваги. Хай Свято Трійці наповнює ваші серця любов'ю до ближнього та надихає вас на добрі справи!»

Теги новости:
спорт
футбол
Николай Онул
Зирка
праздник

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS