Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На кіровоградських підприємствах зросла кількість токсичних відходівНа кіровоградських підприємствах зросла кількість токсичних відходів

Кіровоград.proUA.com

2,8 тис. тонн відходів І–ІІІ класів небезпеки утворилось на підприємствах Кіровоградської області протягом 2009 року, що на 0,1 тис.тонн більше порівняно з 2008-им.

Про це повідомили в головному управлінні статистики у Кіровоградській області.

Основна частина утворених відходів (2,4 тис.т або 84,4% загального обсягу) належить до ІІІ класу небезпеки. Відходи І класу небезпеки склали 9,7 т і ІІ класу – 426,8 т.

До основних сфер виробництва небезпечних відходів належать підприємства добувної промисловості, в результаті виробничої діяльності яких утворилось 2,2 тис.т (80% загального обсягу), переробної промисловості –0,2 тис.т (7,1%), сільського господарства, мисливства, лісового господарства – 0,1 тис.т (3,9%), транспорту і зв’язку – 0,1 тис.т (3,6%).

Станом на 1 січня 2010 року у сховищах організованого складування та на території підприємств області накопичилось 15,3 тис.т небезпечних відходів, які потребують особливої уваги і є суттєвим чинником негативного впливу на стан навколишнього природного середовища області, з них 1,4 тис.т (або 9,4% загальної кількості) належать до І класу, 0,7 тис.т (4,6%) – до ІІ класу та 13,2 тис.т (86%) – до ІІІ класу небезпеки.

Найбільше відходів І–ІІІ класів небезпеки накопичилось на території підприємств міст Кіровограда – 7,8 тис.т (50,9% загального обсягу), Світловодська – 2,4 тис.т (15,9%), Петрівського – 2,8 тис.т (18,4%) та Кіровоградського – 1,3 тис.т (8,4%) районів.

У загальній кількості відходів, що зберігаються у місцях видалення та на території підприємств області, найбільшу питому вагу складають відходи, що містять відпрацьовані нафтопродукти, продукти нафтопереробки (7,8 тис.т або 51,2% загального обсягу), відходи виробництва та застосування органічної хімії чи такі, що містять інші органічні сполуки (2,5 тис.т або 16,3%), метали та їхні сполуки (1,8 тис.т або 11,4%), відходи, що містять неметали та їхні сполуки (0,2 тис.т або 1,1%).

Теги новости:
экология
промышленность
токсические отходы
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS