Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Історія Кіровограда з вікна тролейбусаІсторія Кіровограда з вікна тролейбуса

канал «Кіровоград»

Учора в обласному центрі провели першу екскурсію на екологічно чистому транспорті - тролейбусі. Маршрут розрахований на годину, першими випробовували його на собі школярі молодших класів.

Початок маршруту - на зупинці біля готелю «Турист». Тут уже стоїть найновіший «рогатий» тролейбусного парку в очікуванні спраглих до знань школярів.

Пізнавати історію рідного міста почали із заснування фортеці Святої Єлисавети. Із наочності – фотографії, решта - на словах. Далі пішло трохи динамічніше. Намагаючись встигнути за темпом руху тролейбуса, екскурсовод Тетяна Зайцева переповідає дітям цікаві факти, звертає їхню увагу на пам'ятники і непересічні будівлі обласного центру. Не забуває і про «помешкання» міської влади.

На центральній площі обласного центру – зупинка. Тут школярів перевіряють на знання елементарних фактів з історії рідного краю, ставлячи нескладні запитання.

Найцікавіше ще попереду, а ентузіазм - вже позаду...

Для дітей годинна поїздка без кондиціонера у тридцятиградусну спеку із задоволення перетворюється на випробування. Та організаторам не до недоліків - вони вже підраховують омріяні прибутки.

Ще не провівши роботу над «помилками» першої спроби, натхненники нової ідеї вже будують плани. У числі запланованого - екскурсії на екологічно чистому транспорті зробити регулярними, додавши спеціальні маршрути для молодят та гостей Кіровограда.

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Фото — Гречка

Теги новости:
транспорт
троллейбус
туризм
краеведение
достопримечательности Кировограда

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS