Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині вироблятимуть ядерне паливоНа Кіровоградщині вироблятимуть ядерне паливо

Кіровоград.proUA.com

Завод з виробництва ядерного палива може бути збудований в рамках співробітництва України, Росії та Казахстану в енергетичній галузі.

Про це голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін під час апаратної наради в адміністрації сьогодні, 21 червня.

Сергій Ларін нагадав, що про співпрацю з Росією та Казахстаном говорив Президент, з яким із цього приводу минулого вівторка голова Кіровоградської ОДА мав розмову.

«Нам зараз необхідно підсуєтитися. Вивчити територію, на якій розташоване Новокостянтинівське родовище, розробити науково обґрунтовану програму розвитку. А також – укласти меморандум із СхідГЗК», — сказав голова ОДА.

Окрім цього, він дав доручення головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури звернутися із листом до Мінпаливенерго щодо призупинення реорганізації ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» на час підготовки до підписання згаданого вище меморандуму.

Теги новости:
Сергей Ларин
промышленность
добывающая промышленность
уран
энергетика
Новоконстантиновское месторождение
международное сотрудничество

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS