Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

27 червня у Кіровограді відбудеться фото-«Квест»27 червня у Кіровограді відбудеться фото-«Квест»

Кіровоградська міська рада

27 червня з нагоди Дня молоді України в Кіровограді стартує молодіжна інтерактивна гра «Квест».

Відділ сім’ї та молоді гуманітарного департаменту міської ради запрошує усіх кмітливих та допитливих взяти участь в змаганнях.

За інформацією начальника відділу Людмили Дорохіної, до участі у грі допускаються команди з 5 осіб віком від 15 до 35 років. Учасники гри готують девіз та символічний атрибут для кожного представника своєї команди. Головним завданням гри є знаходження та фотографування визначних місць обласного центру.

Старт конкурсу - о 10:00 на площі перед міськвиконкомом.

Заявки про участь у грі приймаються до 26 червня 2010 року за адресою: Кіровоград, вул. К.Маркса, 41, кімн. 316а, або на e-mail: simyamolodkir@ukr.net.

Учасники гри виконують фотографії цифровим фотоапаратом. Готові завдання (фотографії) передаються організаторам конкурсу на електронних носіях (на диску) у визначений час. На кожному фотознімку повинні знаходитися не менше 4-х осіб з команди (як підтвердження виконання завдання).

Підсумки підводитимуться 27 червня 2010 року на святкових заходах з нагоди Дня молоді України на площі імені Кірова .

Переможці конкурсу нагороджуються грамотами, цінними подарунками. Кращі роботи будуть розміщені на сайті Кіровоградської міської ради.

Читайте також:

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
квест
игра
конкурс
праздник
активный отдых
досуг
Кировоградский горсовет
Людмила Дорохина

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS