Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мер Кіровограда просить ДАІ посилити контроль за нічними гонщиками-екстремаламиМер Кіровограда просить ДАІ посилити контроль за нічними гонщиками-екстремалами

Вечірня газета

З настанням літнього сезону машин на міських дорогах усе менше, основний транспортний потік – зараз на магістралях, які ведуть на південь. Однак у вечірній та нічний час на деяких вулицях починається просто нездорове пожвавлення. Зокрема, на Карла Маркса заважають насолоджуватися вечірньою прохолодою любителі поганяти на мотоциклах.

Екстремали змагаються у швидкості від проспекту Комуністичного до самого мосту через Інгул. Крім шуму, мотоциклісти завдають реальної шкоди міському майну. Так, уже поламані турнікети поблизу магазину "Сільпо".

Міський голова Володимир Пузаков звернувся на понеділковій нараді до представників Державтоінспекції міста з проханням посилити контроль у місцях несанкціонованих гонок.

– Якщо комусь хочеться поганяти на мотоциклах, нехай робить це за межами міста, а не роз’їжджає центральною вулицею Кіровограда, створюючи небезпечну ситуацію і завдаючи шкоди майну територіальної громади, – підкреслив Володимир Тихонович.

Крім того, відпочивати увечері кіровоградцям заважають ще й пивні намети. Хоча нинішнього року таких закладів у кілька разів менше, ніж минулого, їх власники нерідко порушують чинні норми та правила. Наприклад, шум у пивних наметах, які працюють допізна біля будинку № 26/24 на вулиці Героїв Сталінграда, настільки дістав жителів, що вони звернулися до міської влади зі скаргою.

За дорученням міського голови, спеціалізована інспекція Кіровоградської міської ради провела перевірку, під час якої з’ясувалося, що лише один намет у спальному мікрорайоні працює, як це визначено договором, до 22-ї години, решта закривається значно пізніше, причому музика у них лунає так само гучно, як і вдень. Інспектори примушували під час перевірки підприємців, які допускають такі порушення, намети закрити, але, коли перевіряючі поїхали, робота їх відновилася.

Володимир Пузаков доручив заступнику директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимиру Каленчуку разом із санепідстанцією та спецінспекцією вжити заходів відносно порушників.

– Якщо власники наметів не виконуватимуть умов угод і їхні заклади працюватимуть пізніш ніж до 22-ї години, ми ці намети просто приберемо, – підкреслив міський голова. – Кіровоградці через них страждати не повинні.

Ольга Гріднєва

Теги новости:
ПДД
ГАИ
пивные палатки
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS