Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Облоздоров запевняє кіровоградців, що епідемії «пташиного» грипу немаєОблоздоров запевняє кіровоградців, що епідемії «пташиного» грипу немає

Прес-служба ОДА

Ніякої епідемії «свинячого» або «пташиного» грипу в області немає. Про це повідомила під час прес-конференції начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Андреєва.

Лариса Андреєва спростувала чутки щодо поширення в області епідемії грипу, які нещодавно з’явилися у низці ЗМІ.

Вона повідомила, що рівень захворюваності на ГРВІ в області у нинішньому році на 10-12% нижче за аналогічний період минулого року. Незначне підвищення кількості захворілих спостерігалося у період з кінця квітня по початок травня нинішнього року. Всього з діагнозом ГРВІ та пневмонія було зафіксовано 2557 чоловік.

– Ослаблений імунітет у переважної більшості населення та складні погодні умови, які сприяють утворенню підвищеної вологості та переохолодженню організму, є саме тими чинниками, які сприяють поширенню захворюваності на ГРВІ, – зазначила Лариса Андреєва.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації зазначила, що завдяки тому, що хворим було надано невідкладну кваліфіковану медичну допомогу та у зв’язку з тим, що перебіг хвороби проходить у легкій формі, вже найближчим часом планується виписати з лікарень, у зв’язку з одужанням, від 30 до 40% пацієнтів лікарень. Летальних випадків від ГРВІ та пневмонії в області не зафіксовано. Серед хворих дітей, кількість яких становить 5-7% від їх загальної кількості, зафіксовано переважно сезонні захворювання на ГРВІ, бронхіти та ларингіти.

– Приводів для хвилювань немає, ситуація знаходиться під контролем, всі лікарні та хворі забезпечені у повному обсязі необхідними медичними препаратами – підкреслила начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Лариса Андреєва також звернулася до жителів області з проханням не займатися самолікуванням, а при перших же ознаках хвороби невідкладно звертатися за допомогою до медичних установ, адже від того, наскільки своєчасним та правильним буде курс лікування, залежатиме перебіг хвороби та одужання захворілих.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
медицина
здоровье населения
здравоохранение
эпидемия
грипп
слухи
Н1N1
Лариса Андреева
медицинская статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS