Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська спецінспекція закликає міліцію боротися з вандаламиКіровоградська спецінспекція закликає міліцію боротися з вандалами

Кіровоградська міська рада

Міська влада прикладає багато зусиль для того, аби на вулицях обласного центру було достатньо урн для сміття а всі колодязі на території міста були закриті кришками люків.

Зокрема, активно в цьому напрямку із підприємцями та бізнесменами працює спецінспекція Кіровоградської міської ради. Проте, ці зусилля зводяться нанівець нічними хуліганами, які не знаходять нічого кращого для своїх розваг, ніж розбивати бетонні урни.

Як повідомив на апаратній нараді у міській раді начальник спецінспекції Віктор Іванов (на фото), у ніч з суботи на неділю невідомі особи, очевидно під дією алкоголю, розбили дві урни на вулиці Островського. Неподалік також зникла решітка з колодязя ливневої каналізації.

Віктора Іванова здивували у звязку з цим випадком дві речі: по-перше, як вдалося молодикам утягти решітку, яка важить кілька десятків кілограмів та розбити важкі бетонні урни, а по-друге, де поділася патрульно-постова служба. Після випадку з урнами Віктор Іванов, за його словами, уже навмисне проїхався нічним містом, але жодного правоохоронця так і не побачив. На його думку, саме міліція повинна активізувати свої зусилля для того, аби захистити майно територіальної громади від нічних розбишак.

Теги новости:
вандализм
благоустройство
милиция
Кировоградская специнспекция
Виктор Иванов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS