Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський стадіон АРЗ приватизуютьКіровоградський стадіон АРЗ приватизують

Кіровоград.proUA.com

Кіровоградська обласна рада дала згоду на приватизацію цілісного майнового комплексу стадіону «АРЗ», розташованого в Кіровограді по вулиці Короленка.

Рішення про це прийнято на сесії ради сьогодні, 18 серпня.

«1. Взяти до відома інвестиційний проект «Реконструкція з розширення стадіону «АРЗ» під спортивний комплекс «Ятрань», направлений до обласної ради відкритим акціонерним товариством «М’ясокомбінат «Ятрань» листом від 9 червня 2010 року №535, що додається.

2. Дати згоду на приватизацію цілісного майнового комплексу стадіону «АРЗ», розташованого в Кіровограді по вул. Короленка, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області та перебуває в оренді, шляхом його викупу орендарем — ВАТ «М’ясокомбінат «Ятрань» за ринковою вартістю об’єкта приватизації, визначеною на підставі незалежної оцінки, за умови подальшого збереження профілю об’єкта приватизації протягом 25 років, реалізації інвестиційного проекту, зазначеного у пункті 1 даного рішення, протягом 7 років 10 місяців з дати укладання відповідного договору-купівлі, уклавши покупцем у даний інвестиційний проект не менш як 7,067 млн. грн., а також оплати покупцем витрат, понесених у зв’язку з підготовкою даного цілісного майнового комплексу до приватизації», — сказано в документі.

Читайте також:

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
спорт
приватизация
мясокомбинат Ятрань
стадион
стадион АРЗ

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS