Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Губернатор Кіровоградщини заявив, що ніяким чином не впливає на ЗМІГубернатор Кіровоградщини заявив, що ніяким чином не впливає на ЗМІ

Коментарі: Кіровоград

Під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна з керівниками місцевих осередків політичних партій, керівник обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України Валерій Кальченко піддав критиці обласну владу за вплив на засоби масової інформації області, внаслідок чого у друкованих ЗМІ відсутні рубрики, де б могли вільно висловлюватися представники опозиції.

У свою чергу, як повідомляє облдержадміністрація Сергій Ларін наголосив, що ані він особисто, ані інші представники влади не впливають будь-яким чином на ЗМІ, не здійснюють будь-який тиск чи втручаються в їх редакційну політику.

А для того, щоб ті, чи інші матеріали були надруковані, то Ларін запропонував Кальченку звернутися до ЗМІ і платити як за політичну рекламу.

У свою чергу, голова обласної організації Української Народної партії Олександр Ратушняк зазначив, що на його думку не всі ЗМІ області достатньо об’єктивно висвітлюють події, які відбуваються у політичному та громадському житті області. Також він звернувся до ЗМІ з проханням більш активно висвітлювати події української історії.

«Я не можу з цим погодитися. Як на моє переконання, багато обласних ЗМІ останнім часом змінилися у кращу сторону, стали більш інформативними, цікавими та якісними. Взяти наприклад обласну телерадіокомпанію, яка завойовує все більшу аудиторію телеглядачів не лише в області, а і інших регіонах, завдяки телевізійним та радіопрограмам власного виробництва. Вони стали гострими, критичними, в ток-шоу запрошуються усі, йде жваве обговорення тем», – зазначив Сергій Ларін.

Окрім того, у ході зустрічі керівник обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України Валерій Кальченко звернувся до Сергія Ларіна з пропозицією проводити подібні зустрічі щомісяця – за окремими темами, у даних форматах

Теги новости:
СМИ
Кировоградская телерадиокомпания
Партия регионов
Сергей Ларин
Валерий Кальченко
Александр Ратушняк

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS