Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мережа wi-fi доступу буде поширена на всю Кіровоградщину?Мережа wi-fi доступу буде поширена на всю Кіровоградщину?

Novosti.kr.ua

Перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов пропонує керівникам територій звернути увагу на створення в кожному районному будинку культури чи бібліотеці безкоштовної публічної wi-fi-точки до осені цього року.

З такою пропозицією він виступив під час наради керівництва облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України сьогодні, 20 лютого.

Як приклад Шаталов навів проект, що наразі реалізується у Кіровоградському районному будинку культури, де вже працює зона вільного доступу до Інтернету.

«Я думаю, нам потрібно поставити завдання відкрити і облаштувати хоча б по одній точці доступу до Інтернету в кожному районному будинку культури, куди б люди могли прийти і попрацювати в мережі. У сучасних умовах – це вже давно невід’ємна частина життя. Це може бути своєрідний центр з надання інформаційних послуг», – сказав Шаталов, додавши, що такий проект необхідно реалізувати до осені.

Нагадаємо, проект зі встановлення безкоштовних wi-fi-точок вже реалізується у Кіровограді. На сьогоднішній день вільним доступом до Інтернету мають змогу користуватися студенти п’яти вишів, а найближчим часом планується відкрити wi-fi-зони на центральній площі обласного центру та в парку Ковалівському.

Теги новости:
интернет
wi-fi
культура
образование

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS