Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградець переміг на Всеукраїнському конкурсі кіносценаріївКіровоградець переміг на Всеукраїнському конкурсі кіносценаріїв

Wiz-Art

Обрано два сценарії переможці Всеукраїнського конкурсу сценарїів короткомeтражних фільмів «Тандем».

Мистецька формація Wiz-Art та французька асоціація Cine Fac (Париж) вітає переможців Всеукраїнського конкурсу сценаріїв «Тандем».

Ними стали ігровий фільм "Лисиця крадеться" Андрія Зланіча (Кіровоград) та анімаційний фільм "Життя пташок" Максима Миленка (Київ).

Метою конкурсу є обмін досвідом, а також розвиток українського кіно.

Українські режисери та сценаристи отримають продюсерську підтримку Wiz-Art та Cine Fac.

У склад журі увійшли Ігор Мінаєв, Любомир Госейко, Анатолій Лавренішин, Богдана Смирнова, Наталія Ільчук та Марія Бараз.

Саме вони обрали 10 сценарних заявок фіналістів, з авторами яких було проведено відеоінтерв’ю, після чого було визначено двох переможців. Всього на конкурс було прийнято 70 заявок. З них 58 - заявки на створення ігрових і 13 - анімаційних фільмів.

12 сценаріїв не були прийняті до конкурсі у силу недотримання основних вимог регламенту.

Переможці

Андрій Зланіч (на фото). Дивитись відеоінтерв'ю.

Ігоровий фільм "Лисиця крадеться". Злощасний чи щасливий збіг обставин стався з відомим французьким письменником у "Борисполі"?
Народився у 1982 році, мешкає у Кіровограді. Має вищу психологічну та філологічну освіту. Дипломант конкурсу "Коронація слова" 2008 зі сценарієм «Харків’яни та гості міста».

Максим Миленко: "Від проекту очікую співпраці, нових вливань, творчого єднання і визначних результатів. Хочеться, щоб кожен учасник вклав частинку душі і ця енегрія пішла до людей добром". Дивитись відеоінтерв'ю.

Анімація "Життя пташок". В основі фільму конфлікт та боротьба двох стихій - відроджувальної краси природи і сірого та руйнівного міста.

Максим Миленко народився у Києві 1988 року. Закінчив інститут Екранних Мистецтв імені Івана Карпенка Карого за спеціальністю "режисер анімаційних фільмів". У його доробку 4 авторські анімаційні роботи, що брали участь у багатьох міжнародних фестивалях. Зараз працює як незалежний ілюстратор, режисер та аніматор.

За умовами конкурсу, проекти мають бути закінчені до травня 2012 року. До процесу створення фільмів-переможців будуть залучені двоє французьких професіоналів, які поділяться своїм досвідом з українськими авторами. Два фільми будуть показані на VIII фестивалі Nouveaux Cinémas у Парижі та V Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів Wiz-Art у Львові.

Проект здійснюється за підтримки Єврокомісії, а також:
- Центру культурного менеджменту (Львів)
- European Cultural Foundation (Amsterdam)
- Culture Action Europe (Brussels)
- MitOst (Berlin)
- Soros Foundation – Moldova (Chisinau)

Ще раз вітаємо переможців і бажаємо їм успіху у реалізації проектів!

Фото — Wiz-Art

Теги новости:
культура
кино
искусство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS