Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чому кіровоградці менше задоволені життям, ніж мешканці Донецька і Львова?Чому кіровоградці менше задоволені життям, ніж мешканці Донецька і Львова?

Novosti.kr.ua

Перший заступник голови облради Олександр Шаталов вважає, що кіровоградці менше задоволені життям, ніж львів’яни і мешканці Донецька через відсутність таких можливостей, які існують в мегаполісах, зокрема, на заході та сході країни.

Про це він розповів у ході підсумкової прес-конференції, де презентувалися узагальнені результати соціологічного дослідження «Україна: Захід-Центр-Схід – єдність у різноманітті» шляхом Інтернет-включення, сьогодні 28 березня, передає кореспондент Новин Кіровоградщини.

«Насправді озвучені результати не є чимось надзвичайним. Кіровоград, по суті, відображає загальну картину того, як живуть люди в Україні. Донецьк – це велике місто, місто можливостей, місто великого бізнесу. Львів – туристичний центр, зі своїми традиціями і особливостями. Кіровоград – невелике місто, таке ж, як і більшість інших, зі своїми проблемами. Зокрема, в частині інфраструктури, доріг, освітлення, проблем в ЖКГ. І цілком зрозуміло, що більшість людей хотіла б мати більш високооплачувану роботу, а її не так багато, бо, повторюся, тут немає значної кількості великих компаній, тут мало представництв центральних офісів, тому, звичайно, задоволеність життям серед його мешканців значно менша, ніж у містах-мільйонниках», - пояснив посадовець.

Нагадаємо, відомий вітчизняний соціолог, засновник групи компаній «Research & Branding Group» Євген Копатько презентував у Кіровограді дослідження «Україна: Захід-Центр-Схід – єдність у різноманітті» наприкінці лютого.

Згідно з отриманими результатами опитування, кіровоградці значно менше задоволені життям, аніж їхні співвітчизники, що проживають у Львові та Донецьку – 70% проти 51% та 44% відповідно.

Соціологічне дослідження «Україна: Захід-Центр-Схід – єдність у різноманітті» проводилося торік у листопаді. У кожному з названих міст участь в опитуванні взяло по 400 респондентів.

Теги новости:
уровень жизни
статистика
доходы населения
социологический опрос
трудоустройство
работа в Кировограде
ремонт дорог
Александр Шаталов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS