Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді планують встановити молокомати з натуральним молокомУ Кіровограді планують встановити молокомати з натуральним молоком

Коментарі: Кіровоград

Під час прямого ефіру Сергій Ларін чимало часу присвятив питанню щодо розвитку молочарства в області і поділився своїми знаннями щодо того, як дешеве молоко з селянського двору потрапляє на полицю магазину і стає утричі дорожчим.

«Головне – не схему знати, а запобігти їй, тобто – знаходити шляхи відродження молочарства», - пояснює голова облдержадміністрації. – Я знаю, що коїться, особливо нинішньою зимою, із цінами на молоко. Знову ж таки монополіст, який збирає у селян молоко, править ціну, яку вважає за потрібне. І виходу людям мало, або корови позбуватися, а в селі без неї сутужно, або здавай за копійки. Теж – не вихід», - констатує Сергій Ларін.

Далі губернатор розповів про програму «Молоко Кіровоградщини», що передбачає створення молочнихі кооперативів, яких в області зараз аж один і який був створений ще у 2009 році.

Помріяв Сергій Миколайович також і про будівництво міні-молокозаводів та потужних молочнотоварних комплексів на базі розвинених аграрних підприємств, згадавши про будівництво такого комплексу на 5 тис. голів у Олександрійському районі та на 2,5 тис. корів у Голованівському районі

Наостанок керівник області пообіцяв встановлення молокоматів.

«До речі, у першому "соціальному магазині" у Кіровограді плануємо поставити молокомати з натуральним молоком», - завершив "молочну тему" Сергій Ларін.

Теги новости:
продукты питания
молоко
сельское хозяйство
животноводство
экономика
цены на продукты
молочные продукты
торговля
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS