Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині винесено вирок батькові-дітовбивціНа Кіровоградщині винесено вирок батькові-дітовбивці

Новини Кіровоградщини

Новоархангельський районний суд завершив розгляд кримінальної справи та оголосив вирок у кримінальній справі за обвинуваченням 31-річного місцевого жителя у вбивстві власного сина.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури в області.

Горе-батько, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, годуючи дитину, роздратувався тим, що вона відмовляється їсти й продовжує плакати, засунув до ротика пляшечку з молоком так, що блокував дихальні шляхи, утримував соску до настання асфіктичних ознак. Потім загорнув тіло хлопчика у свою футболку та закопав на території домоволодіння.

Новоархангельський районний суд вивчивши усі обставини цієї кримінальної справи погодився з позицією державного обвинувачення. Чоловіка визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого п.2 ч.2 ст.115 КК України ( Умисне убивство малолітньої дитини) та з урахуванням позиції прокурора, засуджено до 15 років позбавлення волі.

Чоловік у суді свою вину не визнав і має намір оскаржити рішення суду в апеляційній інстанції.

Читайте також:

Теги новости:
криминал
убийство
смерть ребенка
Новоархангельский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS