Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Усі пляжі і річки Кіровограда - у незадовільному станіУсі пляжі і річки Кіровограда - у незадовільному стані

Кіровоград онлайн

Протягом квітня 2012 року фахівцями Кіровоградської міської СЕС здійснено санітарно-епідеміологічне обстеження усіх громадських пляжів. За його результатами всі існуючі пляжі та прилегла до них територія визнані такими, що знаходяться в незадовільному санітарно-технічному та санітарно-гігієнічному стані: території не прибираються від сміття, відсутнє санітарно-технічне обладнання.

Про це повідомила завідуюча відділенням комунальної гігієни обласної санепідстанції Катерина Деревінська.

Додатково було відібрано та лабораторно досліджено річкову воду на всіх пляжах Кіровограда. Дані лабораторного дослідження встановили 100% невідповідність річкової води діючим санітарним нормам та правилам за санітарно-хімічними показниками.

Теги новости:
санстанция
пляжи
досуг
купание
отдых
пляжи Кировограда
водоемы Кировоградщины
здоровье населения

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS