Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Віктор Лозінський у тюрмі сидить «козирно»Віктор Лозінський у тюрмі сидить «козирно»

Novosti.kr.ua

Колишній народний депутат Віктор Лозінський, засуджений на 15 років за вбивство, керує своїм бізнесом із Лук'янівської в'язниці.

Про це пише «Сегодня», посилаючись на власні джерела.

Лозінський днями в Апеляційному суді оскаржив вирок, 15 років в'язниці, і відвоював рік свободи. «Суд знизив йому покарання до 14 років позбавлення волі», – розповів прокурор Валентин Донченко.

Тим часом знайомі Лозінського кажуть, що він сидить із телефоном і ноутбуком, підключеним до Інтернета, спілкуючись, із ким душа забажає, і нібито навіть управляє своїм бізнесом. Мовляв, все це за хабарі потрібним людям в СІЗО. «В січні на день народження племінниці він подарував навіть путівку на Кубу», – стверджують вони.

«Лозінський сидить козирно. Довгий час знаходиться на 1 поверсі в медчастині – тут умови набагато комфортніші, ніж у камері. Там у них камера на 3-4 людини, хороший туалет. А що стосується телефону і комп'ютера, то недавно у нас був великий шмон, ніби і в нього забрали», – каже в'язень Лук'янівки.

Нагадаємо, Дніпровський райсуд Києва присудив Лозінського до 15 років позбавлення волі за навмисне вбивство з хуліганських спонукань жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника, а також за незаконне зберігання й обіг зі зброєю й боєприпасами.

Суд також зобов'язав Лозінського відшкодувати судові витрати за проведені експертизи в сумі понад 10 тис грн.

Віктор Лозінський – колишній народний депутат (фракція БЮТ).

Теги новости:
Виктор Лозинский
убийство
криминал

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS