Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді обладнали безкоштовним wi-fi... тролейбусиУ Кіровограді обладнали безкоштовним wi-fi... тролейбуси

Новини Кіровоградщини

Кіровоградці відтепер можуть тішитись безкоштовним wi-fi не лише в парках, на площах та в кафе, а й у тролейбусах.

Про це повідомляють «Подробности».

Поки що це експеримент і на все місто таких просунутих транспортних засобів лише два. Однак керівництво тролейбусного парку запевняє, що восени до мережі підключать ще зо два десятки «рогачів».

До такого експерименту керівництво тролейбусного парку вдалося, аби посадити якомога більше молоді в громадський електротранспорт. Тому на Інтернет-швидкості вирішили не економити.

Валерій Гросул, генеральний директор транспортного підприємства повідомив, що на окремих ділянках швидкість зчитування інформації досягає до 400 кілобайт на секунду, трафік пристойний – до 10 гігабайт, тому в салоні тролейбуса одночасно можуть підключитися до 30 користувачів.

За місяць експерименту кількість студентів та учнів помітно збільшилася. Тому на майбутнє запланували обладнати безкоштовною wi-fi-зоною чи не всі тролейбуси.

Читайте також про wi-fi у Кіровограді:

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
wi-fi
интернет
транспорт
городской транспорт
троллейбус

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS