Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У центрі Кіровограда заборонять ставити пластикові вікнаУ центрі Кіровограда заборонять ставити пластикові вікна

Кіровоград online

Завдання Кіровоградської міськради – зберегти історичний вигляд вулиці Дворцової та пам’яток архітектури, які її прикрашають, щоб вона стала справжньою перлиною обласного центру.

Про це заявив перший заступник міського голови Василь Дзядух під час зустрічі з власниками споруд, які розміщені на цій вулиці.

Він зазначив, що власники будівель повинні не просто утримувати їх у належному стані, а всі майбутні будівельні роботи обов’язково узгоджувати із відділом охорони культурної спадщини. Жодні зміни зовнішнього вигляду будинків, які є пам’ятками архітектури, забороняються. Також не можна встановлювати металопластикові вікна та двері – лише дерев’яні, а віконні ролети мають мати колір дерева.

Власники споруд мають також дотримуватись і законодавства про рекламу, адже вже зараз маємо її перенасичення у центральній частині міста, і невдовзі вживатимуться заходи щодо її демонтажу в разі невідповідності вимогам розташування, зовнішнього вигляду та змісту.

Зараз же міська влада спрямувала свої зусилля на відновлення таких пам’яток архітектури, як споруда по Дворцовій, 6-а, будинку за номером 16/17 та інших.

Теги новости:
благоустройство
история
история Кировограда
архитектура
Василий Дзядух

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS