Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

«СхідГЗК» запевняє, що перекинута фура не підвищила радіацію«СхідГЗК» запевняє, що перекинута фура не підвищила радіацію

Новини Кіровоградщини

На місці ДТП під Кіровоградом, де перекинулася фура з гірничою масою, відсутнє забруднення оточуючого природного середовища, радіаційний фон на місці ДТП – в межах природного, радіаційний вплив на населення та довкілля – відсутній.

Про це повідомила начальник відділу зв’язків із громадськістю і ЗМІ ДП «СхідГЗК» Тетяна Гожуляніна.

11 червня 2012 року близько 13:30 хвилин на 11 км південної об’їзної дороги Стрий – Кіровоград – Знамянка сталося ДТП, учасником якого був автомобіль DAF (державний номер АЕ 16583 ХО), який належить ВАТ «Темп».

ВАТ «Темп», відповідно до ліцензії № 18-34/4492 від 03.08.2011, виданої Державною інспекцією ядерного регулювання України, згідно з договором, укладеним з ДП «СхідГЗК», здійснює перевезення автомобільним транспортом уранової руди з Новокостянтинівської на Інгульську шахту. Внаслідок дорожньо-транспортної події була частково розсипана гірнича маса на площі близько 10-15 квадратних метрів на узбіччі шляху.

Радіаційний стан на місці події на проїзній частині автошляху складав до 20 мкР/год (це відповідає природному фону), безпосередньо у місці розсипання рудного матеріалу оцінювався на рівні 30-100 мкР/год.

Силами та технічними засобами Інгульської шахти на місці ДТП були негайно розпочаті рекультиваційні роботи з очищення території від рудного матеріалу.

Станом на 18:30 хв 11 червня наслідки аварії були повністю ліквідовані: розсипана гірнича маса повністю зібрана та вивезена на територію Інгульської шахти; вибраний ґрунт замінений чистим матеріалом. Радіаційний фон на рекультивованій території був перевірений у присутності головного санітарного лікаря об’єкту з особливим режимом роботи Оперчука А.П. і склав 15-20 мкР/год (що відповідає природному радіаційному фону). Про це був складений відповідний акт санітарно-дозиметричних досліджень.

Нагадаємо, ДТП за участі вантажного автомобіля, який перевозив гірничу масу, сталася в обідній час на об’їзній дорозі Кіровограда 11 червня. Подія швидко обросла чутками, що викликало страх у населення.

Теги новости:
радиация
экология
ДТП
ВостГОК

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS