Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Розважальна програма Ковалівського паркуРозважальна програма Ковалівського парку

Кіровоградська правда

Ковалівський парк поступово стає центром дозвілля та розваг для дітей та молоді і місцем відпочинку для кіровоградців старшого віку.

Щодня у цьому мальовничому куточку обласного центру можна знайти для себе щось цікаве. Упродовж всього дня на майданчиках та алеях парку не змовкають радісний дитячий сміх та веселий гамір. Величезна кількість різноманітних розважальних програм, спортивних змагань, концертів пропонуються увазі кіровоградців та гостей міста.

Що цікавого відбудеться у Ковалівському парку протягом найближчих днів?

14 червня з 10.00 по 11.00 гала – концертом на літньому майданчику завершиться фестивальна програма “Моє життя – танок” за участі зразкових хореографічних колективів “Світанок”, “Надія”, “Анюта” та “Вікторія”. Запрошуємо шанувальників танцю підтримати свої улюблені ансамблі.

16 червня з 18.00 відвідувачів парку радуватиме своїм чудовим виступом Кіровоградський муніципальний духовий оркестр.Марші і вальси, народна та класична музика чекають на поціновувачів духової музики.

17 червня відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради запрошує мешканців та гостей Кіровоградапереглянути показові виступи спортсменів та взяти участь у спортивних заходах, присвячених Дню молоді та Дню Конституції України.

10.00 – урочисте відкриття заходів

10.15 – показові виступи (бокс, гирьовий спорт, рукопашний бій, рицарські бої)

11.00 – 15.00 – виставка та безкоштовний прокат саморобної й ексклюзивної велотехніки, виготовленої членами обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та міської станції юних техніків.

11.00 – 15.00 – спортивні змагання, конкурси, вікторина:

  • настільний хокей;
  • дартс;
  • настільний теніс;
  • дуйбол;
  • шахи;
  • шашки;
  • обертання обруча;
  • скакалка;
  • жонглювання м’ячем;
  • спортивна вікторина.

15.00 – 15.20 – нагородження переможців змагань.

24 червня відділ сім'ї тамолоді Кіровоградської міської ради та Молодіжна ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради пропонує кіровоградцям долучитися до святкування Дня молоді.

11.00 Старт конкурсів: «Фотопоєдинок»

11.00 – 17.00 Виставки творів молодих майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, майстер класи

16.00 – 17.00 Виступи команд з брейк-дансу. Змагання скейтерів

17.00 – 19.00 Нагородження переможців конкурсів, чемпіонатів. Концертна програма за участі молодих кіровоградських виконавців

18.00 - Інавгурація мера «Студентської республіки»

19.00 – 20.30 Виступи рок-гуртів

20.00 – 22.00 Демонстрація соціальних відеороликів учасників ІІ молодіжного фестивалю аматорського кіно «Ранок»

20.30 – 22.00 Вечірка в стилі оpen air

Теги новости:
культура
досуг
парки Кировограда

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS