Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді встановлять системи автоматичного розпізнаванняУ Кіровограді встановлять системи автоматичного розпізнавання

Коментарі: Кіровоград

Перед виборами у Кіровограді встановлять системи розпізнавання облич. Про це на презентації програми «Безпечне місто» розповів заступник начальника управління МВС України в області Руслан Бугринець.

Зокрема, програмою передбачено встановлення на місцевих автомобільних дорогах, місцях концентрації ДТП, залізничному вокзалі та автостанціях систем автоматичного розпізнавання автомобільних номерів «Рубіж» і «Обличчя».

Для закупівлі необхідного обладнання кіровоградській міліції необхідно близько 700 тисяч гривень (100 GPS-навігаторів для патрульних підрозділів, 35 камер відеоспостереження, а також пультової та потужного серверу, що зберігатиме всю необхідну інформацію).

Зважаючи на обмежене фінансування, керівництво управління УМВС України в області вимушене звертатися по допомогу до обласної влади та благодійників регіону, говориться у тексті повідомлення.

У планах керівництва УМВС України в області запустити проект з початку жовтня поточного року.

Теги новости:
благоустройство
ГАИ
ДТП
безопасность
правоохранительные органы

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS