Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

До кінця року в Кіровограді створять майже 4 тисячі робочих місцьДо кінця року в Кіровограді створять майже 4 тисячі робочих місць

Вечірня газета

Обласною програмою розвитку "Центральний регіон-2015", міськими програмами розвитку Кіровограда до 2015 року та зайнятості населення на 2012-2014 роки передбачено створення в обласному центрі нинішнього року 3765 робочих місць.

Як повідомила на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради т.в.о. начальника управління економіки Тетяна Тимченко, за 5 місяців 2012 року в місті уже створено 2424 робочих місця, що становить 64,4 відсотка від річного завдання, поставленого зазначеними програмами. Зареєстровано 425 фізичних осіб-підприємців та створено 1479 робочих місць для їх працівників та 515 робочих місць для працівників у юридичних осіб. Протягом цього періоду ліквідовано 2066 робочих місць. Сальдо на кінець травня 2012 року складає 358 робочих місця.

Значний приріст робочих місць дає їх легалізація шляхом реєстрації трудових угод у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. Зокрема, з початку року легалізовані трудові відносини між роботодавцями та 140 найманими працівниками. За попередніми підрахунками, це дало можливість донарахувати та доотримати близько 152 тисяч гривень фонду заробітної плати, 22 тисячі гривень податку з доходів фізичних осіб та 62,7 тисячі гривень внесків до Пенсійного фонду України.

Активно працюють над легалізацією робочих місць спеціально створені робочі групи – міська та районні. Регулярно вони проводять засідання, в тому числі й виїзні, заслуховують керівників підприємств, організовують рейдові перевірки.

Олександр Саінсус відзначив надзвичайну важливість питання легалізації робочих місць та виплати заробітної плати на підприємствах міста. Він також націлив керівників робочих груп на конкретний результат в їхній роботі – кількість створених та легалізованих робочих місць.

Теги новости:
трудоустройство
работа в Кировограде
Александр Саинсус
зарплата
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS