Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині накрили «конверт», через який пройшло 56 млн. грн.На Кіровоградщині накрили «конверт», через який пройшло 56 млн. грн.

Новини Кіровоградщини

Діяльність «конвертаційного центру», до складу якого входило 5 підприємств, 2 з яких з ознаками фіктивності та 3 «транзитери», припинили співробітники податкової в Кіровоградській області.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в управлінні податкової міліції ДПС в області.

Центр викрили співробітники УПМ ДПС у Кіровоградській області спільно з колегами з головного управління податкової міліції ДПС України із залученням працівників територіальних підрозділів податкової міліції області, управління податкової міліції ДПС у м. Києві під час розслідування кримінальної справи, порушеної слідчим відділом ДПС у Кіровоградській області за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, відносно директора ТОВ за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Злочинна група, до складу якої входили 5 осіб та 5 суб’єктів господарювання, діяла на території Кіровоградської області.

Послугами центру користувалися службові особи реально діючих восьми кіровоградських підприємств. До речі, останні незаконно сформували податковий кредит з податку на додану вартість на загальну суму близько 10,8 млн. грн.

Діяльність «конвертаційного центру» полягала у тому, що його організатори, шляхом використання підконтрольних їм суб’єктів господарювання, надавали послуги по незаконному обготівковуванню грошових коштів реально діючим суб’єктам господарювання. За надання таких послуг вони отримували плату у розмірі 3-10% від переведеної у готівку суми грошових коштів. Одночасно надавались послуги по мінімізації податкових зобов’язань реально діючим суб’єктам господарювання. З’ясовано, що протягом 2009 – 2012 рр., злочинним угрупуванням проконвертовано близько 65 мільйонів гривень.

У рамках розслідування кримінальної справи та реалізації оперативних матеріалів проведено 13 обшуків, вилучено фінансово-господарські, бухгалтерські та податкові документи, печатки біля 40 суб’єктів господарювання комп’ютерну та оргтехніку. На розрахункових рахунках заблоковано близько 170 тисяч гривень.

Слідство триває.

Теги новости:
налоговая инспекция
налоговая милиция
уклонение от уплаты налогов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS