Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Поляки побудують в Кіровоградській області оптовий ринокПоляки побудують в Кіровоградській області оптовий ринок

Коментарі: Кіровоград

Сайт Кіровоградської облдержадміністрації повідомив про візит віце-голови правління Варшавського оптового ринку сільськогосподарської продукції "Броніше" Кшиштофа Карпи, який і озвучив наміри щодо створення на території області оптового ринку сільськогосподарської продукції .

Кшиштоф Карпа відзначив, що польська сторона має багаторічний досвід щодо створення на території країн Центральної та Східної Європи мережі великих оптових ринків сільськогосподарської продукції. За його словами, вже десять країн Європи вже охоплені системою оптових ринків.

На сьогоднішній день головне завдання – віднайти місце, де буде збудований подібний ринок, відпрацювати спільну стратегію з будівництва майбутнього оптового ринку та підготувати необхідну проектну документацію. Зокрема, на розроблення проектної документації з будівництва Варшавського оптового ринку сільськогосподарської продукції "Броніше", який займає площу в 60 га, знадобилося, за словами Кшиштофа Карпи, 3 роки та ще 16 місяців на його спорудження.

Теги новости:
сельское хозяйство
продукты питания
торговля
строительство
международное сотрудничество

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS