Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські соцмаги «розтиражують» по УкраїніКіровоградські соцмаги «розтиражують» по Україні

Новини Кіровоградщини

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк має намір запровадити досвід Кіровограда у створенні соціальних магазинів по всій території держави.

Про це повідомив перший заступник голови обласної ради, ініціатор створення соціального магазину Олександр Шаталов.

За його словами, у ході робочої поїздки в Кіровоградську область з-поміж інших об’єктів, Микола Присяжнюк побував і в соціальному магазині, де поспілкувався і з персоналом, і з волонтерами, що видають соціальні картки, і з самими покупцями.

«Роботу соціального магазину у Кіровограді міністр оцінив на належному рівні. Він мав можливість повністю ознайомитися з механізмом його функціонування, формуванням ціни на продукти та іншими тонкощами. У підсумку він сказав, що такий досвід варто запровадити у кожному регіоні країни», - зазначив Олександр Шаталов.

Він нагадав, що на зараз триває робота над розвитком мережі соціальних магазинів за типом кіровоградського у кожному районному центрі та місті області.

Теги новости:
социальная защита
торговля
продукты питания
цены на продукты
Александр Шаталов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS