Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чи правомірно у кіровоградських дитсадках вимагають вступні внески?Чи правомірно у кіровоградських дитсадках вимагають вступні внески?

Week

Якщо ви маєте малюка і не маєте вільних бабусь-дідусів чи грошей на гувернантку, то доводиться віддавати коханого синочка чи лялечку -доню в дитсадок. Колективне дошкільне виховання у Кіровограді позначене двома трендами.

Перший-мало дитсадків на околицях міста. Десь гостроту проблеми намагаються зняти облаштуванням груп на базі шкіл,а от на 101-му мікрорайоні, наприклад, школи немає і малих доводиться до міста возити.

По-друге,в усі садочки складно влаштуватися. Причина- не вибух народжуваності чи наплив прибульців. Просто в непевні 90-і частину садочків перепрофілювали і зараз там де офіс, де інститут, а де й руїна. Відповідно записувати дитину до садочка сьогодні треба, мабуть, ще в ембріоні.

Для полегшення цього завдання батькам пропонується інтерактивні послуги на порталі міського управління освіти. Там можна знайти карту міських садочків, інформацію про наявність вільних місць, кількість дітей у групі. Можна також здійснити віртуальну 3D подорож по вподобаному садочку. Відповідно батьки по Інтернету можуть подати заявку на реєстрацію і протягом місяця принести необхідний пакет документів. Якщо цього не зроблено, то працівники садочка знімають заявника з реєстрації.

Пізніше батьки можуть на порталі відстежувати, як просувається їхня дитина у черзі до прийому. Коли черга гальмує, можна пошукати вільні „вакансії” в інших садочках.

На зустрічі з представниками преси начальник міського управління освіти Лариса Костенко відповіла на питання, що так чи інакше непокоять багатьох батьків і часом призводять до конфліктів.

- Чи правильно, що перед кожним святом у садочку оголошують” короткий „ день і вимагають забирати дитину раніше?

- Цього не має бути. Всі дні повинні бути повними, адже вихователі одержують доплати за роботу в передсвяткові дні.

- Часом дитину не приймають до садочка, якщо батьки не заплатять обов’язкового вступного внеску, звідки ця практика?

- Вступні внески в садочок-незаконні дії адміністрації. Але якщо батьки ДОБРОВІЛЬНО вносять гроші на потреби садочка, то ми їм вдячні. Якщо батьки не бажають платити, їх не можна за це переслідувати.

- А чи правомірно те, що за додаткові заняття в садочках беруть гроші?

-Так, усі гуртки та студії при дитсадочках платні.

Читайте також:

Ніна Даниленко

Теги новости:
образование
дошкольное образование
Лариса Костенко
детский сад

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS