Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині стартував третій етап антирадонових заходівНа Кіровоградщині стартував третій етап антирадонових заходів

Новини Кіровоградщини

На Кіровоградщині розпочався черговий – третій етап антирадонових заходів у рамках програми «Стоп радон».

Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Жук.

Зокрема, розпочалося встановлення вентиляційних систем, там де їх раніше не було, і спеціальних провітрювачів у тих закладах, що потребують посилення кондиціонування повітря у приміщеннях. Триватиме цей етап до 15 жовтня, коли офіційно має стартувати опалювальний сезон. Дооснащення потребують вентиляційні системи у 114 закладах із 349.

Окрім цього, з наступного тижня у кількох населених пунктах області розпочне роботу мобільна радіологічна лабораторія.

Голова облдержадміністрації Сергій Ларін наголосив, що проведення подібних заходів потребує максимальної публічності – люди мають бути добре обізнані з тим, що відбувається у школах чи дитячих садочках, де навчаються їхні діти і що робиться в рамках реалізації програми «Стоп радон».

Теги новости:
экология
здоровье населения
радиация
радон
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS