Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Лікарня у Світловодську мало схожа на медичний закладЛікарня у Світловодську мало схожа на медичний заклад

Коментарі: Кіровоград

На сайті інтернет-видання «Світловодськ» розміщено відкритого листа до місцевої влади від батьків, чиї діти мусили перебувати у інфекційному відділені Світловодської Центральної районної лікарні.

У листі говориться, що приміщення інфекційного відділення знаходиться в жахливому стані як зовні, так і у середині, а умови перебування у цьому медзакладі просто відсутні.

У листі говориться, що будівля, в якій розміщене інфекційне відділення справляє жахливе враження: «Пересічному громадянину ніколи в голову не прийде, що тут розміщений медичний заклад.

Споруда напівзруйнована. Стіни зовні обшарпані, брудні, обписані автографами хворих. Сходи, до головного входу, розвалені і перекошені. Ганок зруйнований. Деякі вікна не мають рам та відповідно скла.

В коридорах темрява. Підлога, з облущеною фарбою, жахлива. Половина палат закриті і в них розміщений непотріб. В діючих палатах, темрява. Ліжка криві та перекошені, фарба на стінах облущена. Вікна неможливо закрити, а щілини в них вражаючі. Тумбочки не закриваються і не мають ручок. Постільна білизна відсутня. Матраци і подушки смердять і мають дуже поганий вигляд.

Окремо про місця гігієни. Водопровідні крани не закриваються. Душу немає. Унітаз у жахливому стані. Горщики для дітей металеві і зберігаються на дерев’яних полицях. Дві раковини використовуються, як для умивання так і для миття посуду.

Їдальня розташована майже в коридорі, де вільно гуляють протяги і таргани. Обладнання їдальні складається з трьох стареньких столів, двох стільців і тумбочки з двома дуже старими чайниками. Пропонована їжа взагалі не підлягає ніяким нормам.

За перебування в інфекційному відділенні треба внести спонсорський внесок в розмірі 100грн., при цьому документів, підтверджуючих оплату внесків, не видають. Лікування проводиться за свій рахунок (аналізи, ліки і т.д.)».

Разом з цим, автори листа зазначають, що «медичний персонал уважний, тактовний, обов’язковий і відданий своїй справі».

Фото — інтернет-видання «Світловодськ»

Теги новости:
медицина
здоровье населения
бюджет
здравоохранение
Светловодск

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS